I Jiri Models

“S Nikolou Kaplanovou je spolupráce velmi příjemná a profesionální. Nikola je šikovná, chápající, zodpovědná i vstřícná. Má velmi milé vystupování, komunikace a domluva byla vždy bez problému. Jsme rádi, že se stala jednou z našich externích grafiček a doufáme, že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat.”

— Barbora Kokrmentová

I Elepro

“S Nikolou to pro mě byla nádherná spolupráce. Ze zadání formy já bych chtěl, hned předložila pár návrhů a rozhodnutí bylo na světě. Vše šlo příjemně rychle a zase jsem o krok dál. Vím, že se na ní opět budu moci někdy obrátit. Prostě profesionální práce. Díky.”

— Martin Beránek

I Michaela Zumrová

“Nikol Kaplanová je kouzelnice! Z nepříliš kvalitní, pro mě však srdcové fotky z mobilu vytvořila nádhrenou ilustraci, která bude naši zeď zdobit hodně, hodně dlouho. Okamžitě upoutá, je hravá a výrazná, přesně jak jsem si ji představovala. Nikol, ještě jednou děkuji. Rozhodně doporučuji a ráda si zase nějakou objednám.”

— Michaela Zumrová

I LaraFi dortové studio

“Spolupráce s Paní Nikolou byla naprosto báječná. Moc děkuji za její laskavost, vstřícnost a lidskost. Logo mám podle svých představ a zároveň jsem chtěla nechat i volnou ruku k tvoření. Moc ráda doporučuji Všem ostatním.”

— Hana Součková

I Altoma

“Pro grafickou tvorbu vánočního přání pro naše klienty jsem nemusela dlouho váhat komu jej zadat. Paní Nikola byla jasná volba, jelikož jsem s ní v minulosti už spolupracovala, tak jsem se s důvěrou obrátila na ni. Výsledek byl opět rychlý, perfektní a dokonalý. Proto mohu všem doporučit.”

— Iva Sedláková, DiS.

I Altoma

“Paní Nikolu znám už dlouho, proto jsem se na ni s důvěrou obrátila s vytvořením polepů na firemní auta. Neměla jsem moc žádnou představu a ona ochotně navrhovala a předělávala a předkládala návrhy, až do finální podoby. Spolupráci mohu vřele doporučit. Kromě rychlé komunikace musím zmínil milé a příjemné jednání s paní Nikolou. Tímto moc děkuji za krásné polepy na auta.”

— Iva Sedláková, DiS.

I Optik

“Navázat pracovní spolupráci s p. Kaplanovou bylo velmi milé překvapení. Její rychlost zpracování mého požadavku, profesionální přístup k práci, pochopení mých potřeb a vynikající komunikace bylo na dnešní dobu nevídané (samozřejmě v pozitivním slova smyslu). Pokud někdo hledá člověka na svém místě, pak právě p. Kaplanová tím člověkem dozajista bude. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby týkající se grafické práce a udělat si radost vědomím toho, že je na světě ještě profesionál s lidským přístupem, tak se znovu ozvu.”

— Luděk Uchytil, DiS.

I Sunrise evrop. nad. fond

“Paní Nikola je velice příjemná, milá a má pochopení pro naše těžko popsatelné požadavky. Naše zadání bývá velice nepřesné a ani my sami nevíme co chceme... Přesto se paní Nikole daří přesně vystihnout naše představy. Spolupráci srdečně doporučujeme. Těší nás a velice si vážíme, že můžeme být jejími klienty. Přejeme jí mnoho trpělivosti se zákazníky jako jsme my.”

— Michal Weinbrenner

I Bubble Joy

“Spolupráce s paní Kaplanovou byla velice příjemná. Naše představy dokázala graficky vyobrazit k naší spokojenosti v dohodnutých termínech. Chápající a profesionální, můžeme jen doporučit.”

— Bc. Michael Hrbáč

I Pro Neziskovky

“Logo pro projekt Jihočeská lokálka nebylo jednoduché, neměla jsem totiž žádnou přesnou představu o tom, jak by mělo logo vypadat a i přes to, jen na základě mých popisů udělala Nikola Kaplanová logo hned na první pokus a bylo to ono. Ráda se na ni obrátím i v budoucnu a už teď se na spolupráci těším.”

— Nikola Zvonařová

I Těhníkovi

“Spolupráce s Nikolou byla velmi příjemná a hodnotná. Ačkoliv jsem v první fázi neměl zcela jasné představy o zadání, byl jsem nápomocně a profesionálně proveden celým procesem zakázky, jejíž výsledek považuji za velmi kvalitní, nápaditý a originální. V průběhu spolupráce jsem oceňoval i velmi rychlou a kvalitní komunikaci, jakož i flexibilní reakce na vzešlé požadavky.”

— Ing. Richard Těhník

I Pivovar Chotěboř

“Se spoluprací paní Kaplanové jsme velice spokojeni. Pracuje rychle, nechybí jí tvůrčí invence a výsledky vždy splňují naše představy. Vstřícnost a flexibilita patří mezi její přednosti. Spolupráce na profesionální úrovni.”

— Věra Schmittová

I Včelařka

“Spolupráci s Vámi mohu vřele doporučit. Byla jste v pořadí třetím grafikem, na kterého jsem se obrátila s požadavkem na vytvoření etiket pro můj med, ale teprve Vy jste mi nabídla skutečně vstřícný a profesionální přístup. Výsledek Vaší práce mne nadchnul. Komunikace byla rychlá, efektivní a příjemná. Návrhy jste mi vytvořila v téměř šibeničním termínu a etikety přesně vystihují mé přání. Myslím, že obdržet od zadavatele jen hrubý nástin jeho přestav a zpracovat z toho reálný výsledek, který tyto představy naplňuje, je umění. Vy jste mi ukázala, že toto umění ovládáte a za to Vám děkuji. Přeji hodně pracovního štěstí a velkou řadu spokojených zákazníků. Já Vás budu všude chválit.”

— Lenka Čtvrtečková

I Dimenzione Danza

“S Nikolou je skvělá spolupráce. Člověk se na ni může stoprocentně spolehnout. Výsledky její práce jsou vždy velmi profesionální. Ať již šlo o návrh interiéru naší prodejny, o vytvoření loga, o propagační materiály nebo "jen" o návrh triček pro moje blízké. Obracím se na ni již několik let a jsem moc ráda, že tak šikovného a milého člověka znám :).”

— Eva Severin Šporcová, DiS.

I Wlach Transport

“Spolupráce s Nikolou Kaplanovu probíhala od začátku bez problémů a vždy rychle a profesionálně reagovala na naše požadavky. Výsledná práce splnila naše očekávání a určitě se v budoucnosti na paní Kaplanovou znovu obrátíme.”

— Ing. Jan Bednář

I Autolakovna Ledeč

“Spolupráce s paní Nikolou byla naprosto perfektní a precizní. Navržené logo je zcela originální a odpovídá našim požadavkům. Komunikace rychlá, práce velice kvalitní. Moc děkujeme a zase se na vás velice rádi obrátíme.”

— Libor Pavlíček

I ROSS Holding

“S Nikolou jsme spolupracovali dlouhodobě na více projektech. Mohu podat pozitivní reference, její práce je profesionální a příjemná je i komunikace s ní.”

— Zdena Stryková

I Zahradnice Lucie

“K tvorbě mého loga jste přistoupila velice profesionálně. Musím ocenit, že všechna práce proběhla velice rychle. Potěšila mě Vaše komunikativnost! V jiných firmách se i týden nikdo neozve a s prací je pomalu otravujete. U Vás to bylo skvělé. Nejlepší byl Váš výsledek práce. Navrhla jste mi logo přesně podle mého vkusu, jednoduché a výstižné. Ještě jsem Vám to asi neřekla, ale růžovo-zelené logo jsem chtěla úplně původně, než mě od něj všichni odradili, a Vy jste mi ho tam krásně "vyfikla"!!! Svoje logo teď všude ráda ukazuji a jsem na něj hrdá. Proto Vás paní Kaplanová zdravím a srdečně doporučuji všem!!!”

— Ing. Lucie Glozová DiS.

TOPlist